محدودیت ارسال

تاريخ ثبت : ۱۰ اردیبهشت ۱۳۹۱ ساعت ۱۰ و ۴۷ دقیقه

با سلام و احترام

مشترکین محترم مستحضر باشند از مورخ 1390/06/03 تا اطلاع ثانوی بخش امنیت اطلاعات مرکز گسترش فناوری اطلاعات اقدام به فیلتر و عدم ارسال پیامک هایی با مضامین تور ، آنتالیا ، ساعت ، دعوت ، جلسه ، روز قدس و امثالهم (ونه محدود به) نموده است.

بدیهی است پیامک هایی که کلمات نظیر موارد مذکور داشته باشند از سرور های مخابراتی (فقط همراه اول) رد نشده و بدست مشترکین و مشتریان شما عزیزان (آنهایی که همراه اول دارند) نخواهد رسید ، ولیکن هزینه از حساب شرکت فرستنده کسر خواهد گردید. (مشترکین ایرانسل از این قاعده مستثنی میباشند)

لذا دقت فرمایید قبل از ارسال گروهی مراتب را با یکبار ارسال پیامک تکی به یک شماره تست (حتما همراه اول) چک و فرمایید و چنانچه پس از ارسال بر روی تلفن همراهتان دریافت گردید آنگاه ارسال گروهی را انجام فرمایید.

این اطلاعیه به منظور اطلاع رسانی صادر و از تاریخ درج در سایت هیچگونه مسئولیتی بر عهده این شرکت نبوده و در موارد تضرر احتمالی کاربران پاسخگو نخواهد بود. مجددا تاکید مینماید قبل از ارسال گروهی یک پیامک تکی به شماره همراه اول ارسال فرمایید و در صورتیکه دریافت شد اقدام به ارسال گروهی نمایید.